Мой любимый город Яготин
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [11]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 72
Главная » Статьи » Мои статьи

Микола Антонович Богдан
Микола Антонович Богдан народився 15 квітня 1949 року в Чернігівській області Козелецького району в мальовничому, розташованому на правому березі р.Десна, селі Моровськ. Після закінчення середньої школи поступив в Чернігівський кооперативний технікум на механічне відділення. Потім служба в армії. По закінченню технікуму в 1972 році був направлений на роботу в м.Яготин механіком Яготинського хлібокомбінату. Щирими словами вдячності Він згадує колектив хлібокомбінату, з яким пліч-о-пліч відпрацював одиннадцять років: “В цьому колективі я зустрів людей які словом і ділом допомогли становленню в житті, як людини, як спеціаліста. Сьогодні не жалію про те що молоді роки віддав цій професії. Рахую, що випікати хліб це дуже відповідально і почесно. Почесно іще і тому, що ти щоденно бачиш потребу у своїй праці для людей. А якщо ти ще вклав і частку своєї душі у цей духм’яний хліб, що у кожного на столі – це уже щастя...”.
Ці слова Миколи Антоновича і розкривають всю красу його Великої Души.
І в подальшому, де б не працював Микола Антонович: в Яготинському заводі продтоварів, бурякорадгоспі, Бориспільській торгівельній базі, він вкладає в працю всю свою душу і хоче перш за все бачити користь не свою, а що його праця дає людям.
Така уже в нього риса – робити людям добро.
Микола Антонович в Яготині зустрів свою любов Гвоздік Валентину Іванівну, і відтепер з дружиною мають двох дорослих дочок Раченко Олена та Людмила Миколаївна, які зробили освіту і пішли в самостійне життя (працюють у Києві).
Уже має двох онуків, (Діма, Антон), яких з нетермінням ждуть вдвох з бабусею в гості і з їх приїздом в оселі Богданів на всю округу лунає веселе життя.
Для Миколи Антоновича, Батьківщина, це святе і сюда вкладається за його словами не тільки “Отчий Поріг”: “Для мене як і для кожної людини найдорожчий і найнаймиліший той край, де родився, виріс, де пізнавав навколишній світ. Але проживши на Яготинщині майже 35 років, познайомившись з славетною історією цього мальовничого і заповідного краю я полюбив його як свій рідний і не вважаю себе без нього до кінця своїх днів”.

Взято з http://yagotin.1bbs.info/viewtopic.php?f=9&t=1328
Категория: Мои статьи | Добавил: yagotin1bbs (09.04.2008)
Просмотров: 1129 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/3 |
Всего комментариев: 1
1 Людмила  
Красивые слова... И вдвойне приятно, когда так отзываются о твоем любимом отце. И пишу это не только потому, что он мой самый родной человек, а потому что он действительно это заслужил, так как это человек с добрейшим сердцем, открытой душой и я очень горжусь, что он мой отец. Спасибо большое Вам за теплые слова. :)

Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика
Copyright MyCorp © 2019Конструктор сайтов - uCoz