Мой любимый город Яготин
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [11]
Наш опрос
Кто платит за ваш мобильный?
Всего ответов: 21
Главная » Статьи » Мои статьи

Павло Григорович Дімоглов
Родина лікарів Дімоглових живе і працює в Яготині з 1982 р. По закінченні навчання в Київському медичному інституті ім. акад. Богомольця.
Ольга Федосіївна, лікар-офтальмолог. Займаючись улюбленою справою більше 25 років, лікуючи і спостерігаючи за великою кількістю дитячих і дорослих очей, зрозуміла – очі зеркало не тільки душі але і тіла. 80% інформації про навколишній світ людина отримує через очі, але не менше інформації кваліфікований офтальмолог може надати пацієнту про стан його здоров’я.
Ось закінчивши курси по рідодіагностиці, фітотерапії та гомеопатії в науково-практичному центрі народної та нетрадиційної медицини при Київському мед. Інституті в 1991 р.; курси спеціалізації по гомеопатії в центрі гомеопатії Міністерства охорони здоров’я України в 1994 р, а потім наступні три роки вивчала класичну гомеопотію при Київській гомеопотичній школі ім. Д. Помова. Набуті знання О.Ф. успішно використовує в діагностиці і лікуванні очних хвороб дотепер.
Павло Григорович Дімоглов – лікар хірург вищої категорії, заслужений лікар України, завідувач хірургічним відділенням ЯЦРЛ. Поселенцям Яготинського району характеризується як лікар від Бога. Поряд з високим професіаналізмом, особливо цінується хворими людяність лікаря. Робота лікаря зірурга тяжка, виснажлива і дуже відповідальна. Розпач і неймовірна втома при втраті хворого, але знову окриленість, наснага і бажання допомогти при кожному врятовному житті тисячі пацієнтів Яготинського району і за його межами завдячують П.Г.. за порятунок.
Народився П.Г. (09.01.53 р.) в м. Свердловську Луганської області для відбудови вугольних шахт (батько тривалий період працював шахтарем) в 50 рр. Переїхали його батьки: Григорій Борисович та Марія Іванівна. Там же на відмінно закінчив восьмирічну, з червоним дипломом медичне училище, був призваний до лав Радянської Армії (м.Баку), а в 1974 р. Вступив до Київського мед. Інституту.
З Чернігівщиною П.Г. пов’язаний з 1976 р., коли будучи третьокурсником закохався в першокурсницю чернігівчанку Ольгу, яка згодом і стала його дружиною.
Ольга Феодосіївна Дімоглова (дівоче Чоботар) народилася 01.03.58 р. В с. Шаболтасівка Сосницького району Чернігівської області. Ці чудові місця змальовував в своїй “Зачарованій Десні” О.П. Довженко, який народився в Сосниці.
Проживання на околиці села давало незбагнене відчуття простору, свободи. Кожна пора року за вікном малювала свої чудові пейзажі: неперевершені польові квіти на зеленому килимі, золото пшениці з червоними маками та васильками; безмежна синь квітучого пилу. Лежачи на траві годинами хотілося спостерігати за чудернацькими хмаринками в небі, і мріяти, мріяти...
Батьки – Софія Степанівна та Феодосій Порфирович працювали в колгоспі (батько був механізатором), вели домашнє господарство, будували власний будинок і навчали двох синів і доньку простим іспитам, навчали своїм прикладом і мудрими порадами. О.Ф. з теплотою і ніжністю згадує про своїх батьків, а як тільки трапляється нагода приїздить зі своєю сім’єю в гості до матері, обох братів і обов’язково на могилу до батька.
Закінчивши з золотою медаллю Авдіївську середню школу, в 1976 р. О.Ф. поступила до Київського мед. інституту ім. акад. Богомольця. Київський період життя був особливим. Гуртожиток мед.інституту знаходився на Володимиріській гірці, тобто за гуртожитком знаходилась одна з улюблених місць відпочинку киян та гостей міста – з щорічними виставками квітів, пам’ятником Володимиру, ольтанкою для закоханих з виглядом на Дніпро. А зовсім поряд Софіївський собор, Андріївський узвіз з Андріївською церквою. В іншу сторону, рукою подати до Хрещатику, плаштарів і улюбленої площі ім. Жовтн. Революції (зараз. Незалежності) з чудовими музичними формами. Про все це не можна згадувати без щему в серці. Тут пройшли найкращі студентські роки, тут зустрілись і більше ніколи не розлучались П.Г. і О.Ф.; тут народився син Костя, а г/з півтора року в м. Яготині народилась донечка Таня. Пройшли роки, діти стали дорослими, коріння пущене в Яготинську землю стало глибоким. Відчуваєш що пов’язані з цим краєм назавжди, а це мальовничий край річок, ставків, озер, парків. Гостинний край, чудові люди, але завжди в хвилини радості чи переживань думка лина до Батьківщини на Чернігівщину.

(c) Neogotlic

Взято з http://yagotin.1bbs.info/viewtopic.php?f=9&t=1327
Категория: Мои статьи | Добавил: yagotin1bbs (09.04.2008)
Просмотров: 1167 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика
Copyright MyCorp © 2024Конструктор сайтов - uCoz